V ZawodY StrzeleckiE „O Puchar Prezesa Ligi Obrony Kraju w Giżycku”

W dniu 04 października 2014 r. na strzelnicy sportowej "SOKÓŁ" w Rynie odbyły się V Zawody Strzeleckie „O Puchar Prezesa Ligi Obrony Kraju w Giżycku” w których wzięło udział 14 zawodników.

Wszyscy zawodnicy prezentowali wysoki poziom umiejętności strzeleckich o czym świadczą punkty zdobyte przez zawodników w poszczególnych konkurencjach:

1. Broń długa karabin CZ-858 TACTICAL 7,62 MM (dystans 50 m, postawa leżąca)

I miejsce - Mieczysław Mazurek z Giżycka (98/100 pkt)
II miejsce - Krzysztof Modzelewski z Rynu (95/100 pkt)
III miejsce - Krzysztof Buczyński z Giżycka (92/100 pkt)

2. Broń krótka pistolet P-83 (dystans 25 m, postawa stojąca)

I miejsce - Wojciech Sowa z Giżycka (46/50 pkt)
II miejsce - Andrzej Kosz-Koszewski z Giżycka (39/50 pkt)
III miejsce - Krzysztof Modzelewski z Rynu (36/50 pkt)

3. Pojedynek strzelecki "Sokole Oko" - broń długa karabin CZ-858 TACTICAL 7,62 MM (dystans 50 m, postawa stojąca)

Zwycięzca - Andrzej Żmijewski z Rynu

W klasyfikacji drużynowej Puchar Prezesa LOK w Giżycku zdobyła drużyna LOK Ryn w składzie: Urszula Ruszczyk, Witold Jawoszek i Krzysztof Modzelewski z sumą zdobytych punktów 366.
II miejsce zajęła drużyna z Giżycka w składzie: Zbigniew Bartyzel, Mieczysław Mazurek, Wojciech Sowa - 357 pkt.
III miejsce zajęła drużyna także z Giżycka w składzie: Urszula, Andrzej i Artur Kosz-Koszewscy - 335 pkt.

Podsumowanie zawodów, wręczenie dyplomów, medali i pucharu odbyło się w siedzibie LOK w Giżycku. Zawody przebiegły sprawnie i bezpiecznie. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i serdecznie zapraszamy za rok!

Poniżej do pobrania arkusz klasyfikacyjny zawodników oraz regulamin zawodów.