VII zawody strzeleckie o puchar prezesa lok w giżycku

W dniu 01 października 2016 r. na strzelnicy myśliwskiej przy ul. Myśliwskiej w Giżycku odbyły się VI Zawody Strzeleckie „O Puchar Prezesa Ligi Obrony Kraju w Giżycku” w których wzięło udział  15 zawodników w 5 drużynach.

Wszyscy zawodnicy prezentowali wysoki poziom umiejętności strzeleckich o czym świadczą punkty zdobyte przez zawodników w poszczególnych konkurencjach, w których decydowały wystrzelane dziesiątki przy tej samej ilości punktów:

1. Broń długa karabin AK-47 7,62 MM (dystans 100 m, postawa leżąca)
I miejsce – Michał Kwiatkowski  LOK Ryn (98/100 pkt)
II miejsce – Mieczysław Mazurek  Emeryt KPP Giżycko (97/100 pkt)
III miejsce – Wojciech Sowa Emeryt KPP Giżycko (96/100 pkt)

2. Broń krótka pistolet P-83 (dystans 25 m, postawa stojąca)
I miejsce – Wojciech Sowa Emeryt KPP Giżycko (44/50 pkt)
II miejsce – Edward Leszczyński Emeryt  KPP  Giżycko (41/50 pkt)
III miejsce –Mieczysław Mazurek  Emeryt KPP Giżycko (40/50 pkt )

W klasyfikacji indywidualnej w dwuboju :

I miejsce Wojciech Sowa Emeryt KPP Giżycko 140 pkt

II miejsce – Mieczysław Mazurek  Emeryt KPP 137 pkt

III miejsce –Mieczysław Mazurek  Emeryt KPP 131 pkt

W klasyfikacji drużynowej w dwuboju  Puchar Prezesa LOK w Giżycku zdobyła drużyna Emeryci I w składzie: Mazurek Mieczysław, Zbigniew Bartyzel, Wojciech Sowa z sumą zdobytych punktów 381.

II miejsce zajęła drużyna  Emeryci II w składzie: Ryszard Makar, Ryszard Szwajnoch, Edward Leszczyński  z sumą zdobytych punktów 368.

III miejsce zajęła drużyna LOK Ryn w składzie: Michał Kwiatkowski, Tadeusz Kwiatkowski, Andrzej Żmijewski  z sumą zdobytych punktów 362.

Podsumowanie zawodów, wręczenie dyplomów, medali i pucharu odbyło sie w siedzibie LOK w Giżycku. Zawody przebiegły sprawnie i bezpiecznie.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i serdecznie zapraszamy za rok!