VIII ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR PREZESA LIGI OBRONY KRAJU W GIŻYCKU

W dniu 07 października 2017 r. o godz. 9:00 na strzelnicy Myśliwskiej w Giżycku, odbyły się VIII Zawody strzeleckie o "Puchar Prezesa Ligi Obrony Kraku w Giżycku".

W dniu 07 października 2017 r. na strzelnicy myśliwskiej przy ul. Myśliwskiej w Giżycku odbyły się VIII Zawody Strzeleckie „O Puchar Prezesa Ligi Obrony Kraju w Giżycku” w których wzięło udział  34 zawodników, 11 drużyn.

Wszyscy zawodnicy prezentowali wysoki poziom umiejętności strzeleckich o czym świadczą punkty zdobyte przez zawodników w poszczególnych konkurencjach, w których decydowały wystrzelane dziesiątki przy tej samej ilości punktów:

1. Broń długa karabin AK-47 7,62 MM (dystans 100 m, postawa leżąca)

I miejsce – Angelika Mochnacz  LOK Lidzbark Warmiński (48/50 pkt)

II miejsce – Wojciech Sowa Emeryt KPP Giżycko (48/50 pkt)

III miejsce – Grzegorz Fiedczak KPP Giżycko (48/50 pkt)

2. Broń krótka pistolet P-83 (dystans 25 m, postawa stojąca)

I miejsce – Paweł Sobieski KPP Giżycko (45/50 pkt)

II miejsce – Wojciech Sowa Emeryt KPP Giżycko (41/50 pkt)

III miejsce –Waldemar Krukowski  Emeryt KPP Giżycko (40/50 pkt )

W klasyfikacji indywidualnej w dwuboju :

I miejsce – Wojciech Sowa Emeryt KPP Giżycko 89 pkt

II miejsce – Grzegorz Fiedczak KPP 88 pkt

III miejsce – Angelika Mochnacz  LOK Lidzbark Warmiński 85 pkt

W klasyfikacji drużynowej w dwuboju  Puchar Prezesa LOK w Giżycku zdobyła drużyna EMERYCI w składzie: Waldemar Krukowski, Mieczysław Mazurek, Wojciech Sowa z sumą zdobytych punktów 245.

II miejsce zajęła drużyna  ZALEWSCY w składzie: Edyta Zalewska, Łukasz Zalewski, Paweł Zalewski  z sumą zdobytych punktów 236.

III miejsce zajęła drużyna KS GWARDIA w składzie: Mateusz Czaplicki, Grzegorz Fiedczak, Paweł Sobieski  z sumą zdobytych punktów 235.

KONKURENCJA DODATKOWA SOKOLE OKO (1 strzał, pozycja stojąca z wolnej ręki, 50 m)

I miejsce - Robert Sobiecki (10)

Podsumowanie zawodów, wręczenie dyplomów, medali i pucharu odbyło się w siedzibie LOK w Giżycku. Zawody przebiegły sprawnie i bezpiecznie.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i serdecznie zapraszamy za rok!