O NAS


SEKCJA STRZELECKA LOK RYN istnieje od 2012 roku jako sekcja Ryn Ligi Obrony Kraju.

 

Zarząd

1. Krzysztof Modzelewski - Prezes

2. Robert Sobiecki - z-ca Prezesa

3. Daniel Rocki - Sekretarz

 

Zajęcia prowadzi instruktor strzelań sportowych i policyjnych, instruktor prowadzący strzelanie ze wszystkich rodzajów broni oraz sędzia sportowy III klasy w dyscyplinie strzelectwo. Obecnie mamy jednego dodatkowego instruktora prowadzącego strzelanie ze wszystkich rodzajów broni.

 

Wpisowe wynosi 100 PLN (jednorazowo przy wstąpieniu SS LOK RYN). Składka członkowska wynosi 20 PLN za miesiąc (obejmuje zakup amunicji i materiałów typu tarcze, zszywki itp.).

Wstępując w nasze szeregi otrzymasz legitymację członkowską LOK i będziesz mógł uczestniczyć w treninngach strzeleckich organizowanych przynajmniej 2 razy w miesiącu (dzień tygodnia: niedziela) oraz reprezentować Sekcję Strzelecką LOK Ryn na zawodach regionalnych, wojewódzkich lub krajowych LOK i innych organizacji.

 

Zapraszamy w nasze szeregi!

 

JAK SIĘ DO NAS PRZYŁĄCZYĆ?

Spotkaj się z nami na treningu (info o terminach treningu w zakładce AKTUALNOŚCI), zobacz jak przebiega (można wziąć czynny udział w treningu za opłatą 20 PLN) i jak Ci się spodoba możesz się zapisać uiszczając opłatę wpisową w wysokości 100 PLN (jednorazowo), następnie otrzymasz legitymację członka LOK i od tej chwili jesteś pełnoprawnym członkiem KS Ryn.

Miesięczna składka członkowska wynosi 20 PLN *

 

* trzymiesięczna nieuzasadniona zaległość w opłacie składki członkowskiej skutkuje skreśleniem z listy członków.

 MAPA DOJAZDU NA STRZELNICĘ

 

Download
Statut Ligi Obrony Kraju
Statut LOK.pdf
Adobe Acrobat Document 342.1 KB